Щодо діяльності по взаємодії з громадськістю.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Враховуючи, що протягом 2017 року РГО “КЦПІКД “Колохорт” здійснювало моніторинг розпорядника публічної інформації- органу місцевого самоврядування Варварівської сільської ради- щодо виконання вимог З.У. “Про інформацію” та “Про доступ до публічної інформації”, приймаючи до уваги,що запитувана інформація є суспільно значимою,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Кількість заходів взаємодії з громадськістю (спільних заходів,круглих столів,засідань громадської ради,громадських обговорень,та інших заходів) на протязі 2017 року, які було проведено органом місцевого самоврядування- Варварівською сільською радою. Дані прошу надати у форматі : загальна кількість заходів; дати та місце проведення заходів взаємодії с громадськістю;тема заходу;назви інституцій громадського представництва (за наявності),що прийняли участь у заході.
2.Чи готовий орган місцевого самоврядування- Варварівська сільська рада- на протязі 2018 року бути об’єктом моніторингу з оцінки діяльності о.м.с. за напрямком «взаємодія з громадськістю» ?
3.Чи зацікавлений о.м.с. -Варварівська сільська рада- на протязі 2018 року бути об’єктом моніторингу з оцінки діяльності о.м.с. за напрямком «взаємодія з громадськістю» для покращення іміджу органу?
Відповідь на п.2,п.3 запиту прошу надати на окремому офіційному бланку о.м.с. за підписом керівника органу.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Вітаю з Новим 2018 роком !

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Дякую за наведену у відповіді на запит причину відмови в наданні інформації.
Повідомляю,що в 2018 році буде здійснюватись моніторнинг о.м.с.-Варварівської сільської ради-з подальшою публікацією результатів моніторингу на загальному рівні.
Враховуючи надану відмову, попередньо інформація з об'єктом перед публікацією результатів не буде погоджено,також не буде врахована можлива шкода іміджу о.м.с.
Водночас повідомляю,що причини,наведені у відмові на запит порушують не лише вимоги З.У. “Про інформацію” та “Про доступ до публічної інформації”,але й вимоги Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016.
Стосовно незаконної відмови в наданні публічної інформації,що призвело до порушення вимог З.У. “Про інформацію” та “Про доступ до публічної інформації” ,буде направлена скарга до Уповноваженого з Прав Людини Верховної ради України для вжиття заходів реагування.Окрім цього,відповідь на запит буде направлена до Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України.
Також,враховуючи,що причини відмови,наведені у відповіді на запит,суперечать інформації,яка надавалась розпорядником у відповідь на запити стосовно бюджету о.м.с.,програм соціально-економічного та культурного розвитку та ін.,до правоохоронних органів буде направлене звернення для проведення перевірки органу стосовно нецільового витрачання та використання бюджетних коштів,комунального майна.

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236