Щодо діяльності по взаємодії з громадськістю.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Враховуючи, що протягом 2017 року РГО “КЦПІКД “Колохорт” здійснювало моніторинг розпорядника публічної інформації- органу місцевого самоврядування Кремінської районної ради- щодо виконання вимог З.У. “Про інформацію” та “Про доступ до публічної інформації”, приймаючи до уваги,що запитувана інформація є суспільно значимою,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Кількість заходів взаємодії з громадськістю (спільних заходів,круглих столів,засідань громадської ради,громадських обговорень,та інших заходів) на протязі 2017 року, які було проведено органом місцевого самоврядування- Кремінською районною радою. Дані прошу надати у форматі : загальна кількість заходів; дати та місце проведення заходів взаємодії с громадськістю;тема заходу;назви інституцій громадського представництва (за наявності),що прийняли участь у заході.
2.Чи готовий орган місцевого самоврядування- Кремінська районна рада- на протязі 2018 року бути об’єктом моніторингу з оцінки діяльності о.м.с. за напрямком «взаємодія з громадськістю» ?
3.Чи зацікавлений о.м.с. -Кремінська районна рада- на протязі 2018 року бути об’єктом моніторингу з оцінки діяльності о.м.с. за напрямком «взаємодія з громадськістю» для покращення іміджу органу?
Відповідь на п.2,п.3 запиту прошу надати на окремому офіційному бланку о.м.с. за підписом керівника органу.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Вітаю з Новим 2018 роком !

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Кремінська_районна_рада, Кремінська районна рада

1 Attachment

Відповідь на Ваш запит "Щодо діяльності по взаємодії з громадськістю"

____________________________
З повагою Кремінська районна рада
[Кремінська районна рада request email]

http://rajrada-krem-lg.ucoz.ua

показати цитоване

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Дякую за наведену у відповіді на запит причину відмови в наданні інформації.
Повідомляю,що в 2018 році буде здійснюватись моніторнинг о.м.с.-Кремінської районної ради-з подальшою публікацією результатів моніторингу на загальному рівні.
Враховуючи надану відмову, попередньо інформація з об'єктом перед публікацією результатів не буде погоджено.
Водночас повідомляю,що причини,наведені у відмові на запит порушують не лише вимоги З.У. “Про інформацію” та “Про доступ до публічної інформації”,але й вимоги Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016.
Відповідно до Указу Президента України № 68/2016 методичне забезпечення, моніторинг та оцінка реалізації сприяння розвитку громадянського суспільства(і відповідно-взаємодії з громадськістю) покладається на Координаційну раду сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України. Для здійснення моніторингу та оцінки реалізації Координаційна рада визначає критерії оцінки ефективності та індикатори реалізації , які розробляються нею із залученням Національного інституту стратегічних досліджень, інших наукових установ, недержавних аналітичних центрів та незалежних експертів.
Стосовно незаконної відмови в наданні публічної інформації,що призвело до порушення вимог З.У. “Про інформацію” та “Про доступ до публічної інформації” ,буде направлена скарга до Уповноваженого Верховної Ради Україниз прав людини для вжиття заходів реагування.Окрім цього,відповідь на запит буде направлена до Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України.
Також,враховуючи,що причини відмови,наведені у відповіді на запит,суперечать інформації,яка надавалась розпорядником у відповідь на запити стосовно програм та проектів,бюджнту,програм соціально-економічного та культурного розвитку та ін.,до правоохоронних органів буде направлене звернення для проведення перевірки органу стосовно нецільового використання бюджетних коштів і комунального майна.

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Кремінська_районна_рада, Кремінська районна рада

1 Attachment

Ваш лист прийнято до відома

____________________________
З повагою Кремінська районна рада
[Кремінська районна рада request email]

http://rajrada-krem-lg.ucoz.ua

показати цитоване