Щодо діяльності по взаємодії з громадськістю.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Враховуючи, що протягом 2017 року РГО “КЦПІКД “Колохорт” здійснювало моніторинг розпорядника публічної інформації-органу місцевого самоврядування Невської сільської ради-щодо виконання вимог З.У. “Про інформацію” та “Про доступ до публічної інформації”, приймаючи до уваги,що запитувана інформація є суспільно значимою,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Кількість заходів взаємодії з громадськістю (спільних заходів,круглих столів,засідань громадської ради,громадських обговорень,та інших заходів) на протязі 2017 року, які було проведено органом місцевого самоврядування- Невською сільською радою. Дані прошу надати у форматі : загальна кількість заходів; дати та місце проведення заходів взаємодії з громадськістю;тема заходу;назви інституцій громадського представництва (за наявності),що прийняли участь у заході.
2.Чи готовий орган місцевого самоврядування- Невська сільська рада- на протязі 2018 року бути об’єктом моніторингу з оцінки діяльності о.м.с. за напрямком «взаємодія з громадськістю» ?
3.Чи зацікавлений о.м.с. -Невська сільська рада- на протязі 2018 року бути об’єктом моніторингу з оцінки діяльності о.м.с. за напрямком «взаємодія з громадськістю» для покращення іміджу органу?
Відповідь на п.2,п.3 запиту прошу надати на окремому офіційному бланку о.м.с. за підписом керівника органу.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Вітаю з Новим 2018 роком !

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Віктор Зозуля, Невська сільська рада Кремінського району Луганської області

1 Attachment

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Дякую за відмову в наданні інформації по запиту.Окрім процессуальних дій(скарга до УВР або до суду),в 2018 році буде здійснюватись моніторнинг о.м.с.-Невської сільської ради-з подальшою публікацією результатів моніторингу.
Враховуючи надану відмову,при публікації попередньо інформація з об'єктом погоджуватись не буде,також не буде врахована можлива шкода іміджу о.м.с.

З повагою,
Олександр Андрєєв

Віктор Зозуля, Невська сільська рада Кремінського району Луганської області

Шановний Олександре Вікторовичу !
 На Ваш запит від 31.12.17р повторно  повідомляємо,  що   Невська сільська
рада не є розпорядником даної інформації. Свою діяльність сільська рада та
її виконавчий апарат здійснює гласно і відкрито, у тісній співпраці з 
громадською організацією «Невська громада», яка діє  на території громади
у відповідності до Статуту і не є підконтрольною сільській раді .
Громадська рада при Невській сільській раді не була створена так як
депутати являються представниками громадськості і ініціативи та пропозиції
доносять до виконавчого апарату сільської ради в усній формі.         
Яка організація буде проводити моніторинг за напрямком «взаємодія з
громадськістю»?
З повагою
Сільський голова                                           В.В.Зозуля

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Дякую за наведену у відповіді на запит причину відмови в наданні інформації.
Повідомляю,що в 2018 році буде здійснюватись моніторнинг о.м.с.-Невської сільської ради-з подальшою публікацією результатів моніторингу на загальному рівні.
Враховуючи надану відмову, попередньо інформація з об'єктом перед публікацією результатів не буде погоджено.
Водночас повідомляю,що причини,наведені у відмові на запит порушують не лише вимоги З.У. “Про інформацію” та “Про доступ до публічної інформації”,але й вимоги Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016.
Відповідно до Указу Президента України № 68/2016 методичне забезпечення, моніторинг та оцінка реалізації сприяння розвитку громадянського суспільства(і відповідно-взаємодії з громадськістю) покладається на Координаційну раду сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України. Для здійснення моніторингу та оцінки реалізації Координаційна рада визначає критерії оцінки ефективності та індикатори реалізації , які розробляються нею із залученням Національного інституту стратегічних досліджень, інших наукових установ, недержавних аналітичних центрів та незалежних експертів.
Стосовно незаконної відмови в наданні публічної інформації,що призвело до порушення вимог З.У. “Про інформацію” та “Про доступ до публічної інформації” ,буде направлена скарга до Уповноваженого Верховної Ради Україниз прав людини для вжиття заходів реагування.Окрім цього,відповідь на запит буде направлена до Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України.
Також,враховуючи,що причини відмови,наведені у відповіді на запит,суперечать інформації,яка надавалась розпорядником у відповідь на запити стосовно бюджнту та ін.,до правоохоронних органів буде направлене звернення для проведення перевірки органу стосовно нецільового використання бюджетних коштів і комунального майна.

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Віктор Зозуля, Невська сільська рада Кремінського району Луганської області

1 Attachment

Після прийняття бюджету 2018рік надсилаємо рішення з додатками.