Щодо діяльності освітнього омбудсмена

Доброго дня!
На підставі положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати інформацію (документи), що становить суспільний інтерес:

І. Інформація:
1.1) Стан підготовки до ухвалення (перебування на погоджені тощо) актів Кабінету Міністрів України, які виносились на громадське обговорення на сайті Міністерства освіти і науки України, а саме: «Деякі питання освітнього омбудсмена» та «Деякі питання утворення та оплати праці працівників Служби освітнього омбудсмена», які разом взаємопов’язані.

ІІ. Документи:
2.1) Проекти актів Кабінету Міністрів України «Деякі питання освітнього омбудсмена» та «Деякі питання утворення та оплати праці працівників Служби освітнього омбудсмена», які разом взаємопов’язані, станом на 01.05.2018 року.

З повагою
Ольга Деребера

Доброго дня!

Додатково до мого запиту на інформацію від 01.05.2018 р. (вх. МОН України №ЗПІ-Д-405/0 від 02.05.2018 р.) повідомляю про недопустимість порушення строків розгляду запитів на інформацію, встановлених Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Прошу невідкладно надати інформацію та документи запитувані в моєму запиті від 01.05.2018 р. (вх. МОН України №ЗПІ-Д-405/0 від 02.05.2018 р.).

З повагою
Ольга Деребера

Від: Міністерство освіти і науки
Міністерство освіти і науки України

 

 

Міністерство освіти і науки України

 

Наша адреса:

[email address]

 

Посилання