щодо дій, вчинених Мінкультом для встановлення меж та режиму земель історико-культурного призначення в межах історичного ареалу м.Львова

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Станом на 02.04.2017 р. місто Львів віднесений до історично населених місць України, а центральна частина міста Львова внесена до Списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Втім , станом на сьогодні, межі історичного ареалу міста Львова не винесені в натурі, не розроблено землевпорядну документацію, якою встановлені межі історичного ареалу міста Львова, а також режим використання земель в історичному ареалі як земель історико-культурного призначення.
Рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 19.04.2016 року у справі № 813/716/16 визнана протиправною бездіяльність Львівської міської ради щодо незабезпечення проведення робіт з винесенням меж історичного ареалу м. Львова та закріплення їх в натурі (на місцевості) та віднесення в його межах земель до земель історико-культурного призначення та зобов'язано Львівську міську раду відповідно до вимог чинного законодавства України забезпечити проведення робіт з внесення меж історичного ареалу м. Львова та закріплення їх в натурі (на місцевості) та віднесення земель в його межах до земель історико-культурного призначення
Відповідно до чинної Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць від 13 березня 2002 р. N 318 ,П. 4. Визначає: « Відповідальними за визначення меж і режимів використання історичних ареалів є Мінкультури та уповноважені ним органи охорони культурної спадщини.»
А отже відповідні рішення, погодження та контроль за встановленням меж, режиму земель історико-культурного призначення,
а також виконанням рішення суду повинне було б забезпечити Міністерство культури України.

Мною, як заступником голови громадської ради при Львівській ОДА 05.04.2016 року було скероване звернення на ім’я Міністра культури України , а також повторно детальніше звренення 17.11.2016 року в яких було повідомлено про те, що межі історичного ареалу міста Львова не затверджені Міністерством культури України, не винесені в натурі, не розроблено проекту землеустрою, а відповідно вони не затверджені Міністерством культури України.

Прошу надати таку публічну інформацію:
1) Надати повну та об’єктивну інформацію про те, які дії і якими посадовими особами Міністерства культури України було вчинено для визначення меж і режимів використання історичного ареалу м.Львова
2) Якщо такі дії не були вчинені – прошу надати відомості, яка посадова особа (посадові особи) чи структурний підрозділ Міністерства культури України відповідає за визначення меж і режимів використання історичного ареалу м.Львова. І чому такі дії не були вчинені?
3) У моїх зверненнях до Міністерства культури України від 05.04.2016 року , а також 17.11.2016 року була визначена вимога щодо проведення службового розслідування стосовно посадових осіб Міністерства культури України, які попри невиконання ними їх безпосередніх посадових обов’язків (досі не відбулося визначення меж і режимів використання історичного ареалу м. Львова, забезпечення діяльності Державного історико-архітектурного заповідника у м.Львові, забезпечення розробки і затвердження історико-архітектурного опорного плану міста Львова, визначення охоронних зон пам’яток історії і культури в м.Львові, більшість пам’яток не внесені у державний реєстр нерухомих пам’яток) , здійснюють погодження історико-містобудівних обґрунтувань, проектів будівництв на території Державного історико-аріхтекутрного заповідника у м.Львові, а також в історичному ареалі, буферній зоні заповідника як об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Прошу надати інформацію, чи таке службове розслідування було проведено? Якщо було – прошу надати результати такого розслідування у повному обсязі.
Також прошу надати інформацію про те, яких осіб і у який спосіб було притягнено до відповідальності за такі системні порушення.
А якщо службове розслідування не було проведене – прошу вказати причини непроведення такого розслідування.

З повагою,

Дацко Олеся