Щодо дій Сергія Горбатюка, які призвели до порушення прав людини, встановлених ЄСПЛ (позбавлення особи права на захист)

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Органом, уповноваженим на забезпечення проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», є Міністерство юстиції України.

ПІДСТАВА ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ:

В зв’язку з повідомленням у програмі «Право на владу» Народним Депутатом України Купрієм Віталієм Миколайовичем інформації, щодо протиправних дій начальника управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Горбатюка Сергія Вікторовича, які призвели до порушення прав людини та основоположних свобод, визнаних рішенням Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) та полягали у позбавленні особи права на захист —

ПРОШУ:

(1) Повідомити чи проводилась перевірка відомостей, щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» — діяльності начальника управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Горбатюка Сергія Вікторовича та її результати.

(2) Як співвідносяться порушення встановлені Європейським судом з прав людини з Інформацією щодо результатів проведення перевірки, розміщеною на сайті Генеральної прокуратури України, щодо Горбатюка Сергія Вікторовича та вимогам статті 3 Закону України «Про очищення влади».

(3) Чи здійснювався правовий аналіз матеріалів справи в ЄСПЛ «Прокопенко проти України» (інформація, пов’язана з виконанням повноважень Міністерством юстиції України), щодо дій Горбатюка Сергія Вікторовича в частині позбавлення особи права на захист, які призвели до порушення прав людини та основоположних свобод, визнаних рішенням Європейського суду з прав людини, як про це вказує Народний Депутат України Купрій Віталій Миколайович та відповідне рішення ЄСПЛ?

(4) В разі, якщо перевірка оприлюднених обставин не проводилась, прошу провести додаткову перевірку відомостей оприлюднених Народним Депутатом України Купрієм Віталієм Миколайовичем, оскільки захист інтересів держави в Європейському суді з прав людини та проведення перевірок передбачених Законом України «Про очищення влади» віднесені до повноважень Міністерства юстиції України.

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ:

Посилання на повідомлення в ЗМІ: https://1plus1.ua/1plus1video/pravo-na-v...

Посилання на Інформацією щодо результатів проведення перевірки, яка розміщена на сайті Генеральної прокуратури України: https://www.gp.gov.ua/lustration/files/8...

Посилання на Рішення ЄСПЛ «Прокопенко проти України» (Application no. 5522/04): http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-102902

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

27 грудня 2018 року мною було направлено запит в порядку передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Запит доступний за посиланням: https://dostup.pravda.com.ua/request/shc...

Прошу повідомити про причини порушення строків розгляду, передбачених частиною 1 статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

З повагою,

Володимир БОГАТИР