Щодо декомунізації

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Листом від 23.04.2018 №01/15/01-11 інф Болградська районна державна адміністрація повідомила, "що з метою виконання вимог Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" в Болградському районі надіслала звернення начальнику відділу в м. Ізмаїл УСБУ в Одеській області, в.о. керівника Ізмаїльської місцевої прокуратури, начальнику Болградського відділу поліції ГУНП в Одеській області про необхідність впливу на бездіяльність сільських голів і проведення перевірки наявності складу кримінального злочину в бездіяльності зазначених посадових осіб місцевого самоврядування". Нажаль вихідний номер свого листа райдержадміністрація не надала.

Прошу повідомити:
1. чи здійснювалася на підставі зазначеного листа районної державної адміністрації поліцією перевірка наявності складу кримінального злочину в бездіяльності посадових осіб місцевого самоврядування Болградського району, в частині не демонтажу памятників В.І.Леніну;
2. Про заходи вжиті за результатами зазначеної перевірки

З повагою,

Єфим Буюкли