Щодо чинної структури та штатного розпису Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Закон України «Про доступ до публічної інформації» не вимагає від розпорядників створювати інформацію, однак і не зводить публічну інформацію лише до тих даних, які містяться в єдиному документі. Досить часто надання відповіді на запит вимагає вибірки відомостей з різних документів чи реєстрів, що аж ніяк не може вважатись створенням нової інформації, адже вона вже була раніше зафіксована, хоч і на різних носіях.
Окрім, цього, запитувані діючі структура та штатний розпис, зокрема, у вашому органі вводяться наказом ГУ Держгеокадастру у Черкаській області, і підлягають подальшій реєстрації у системі автоматизованій системі діловодства, тобто сканується, присвоюється номер та зберігається у відповідному форматі електронного документа - І Є НАЯВНИМ У ЕЛЕКТРОННОМУ вигляді, інше суперечить інструкції з діловодства згідно постанови КМУ від 17 січня 2018 р. № 55.
Тобто, вами як розпорядником НАЯВНОЇ інформації має прямо виконуватись норми ЗУ "Про доступ до публічної інформації".
А тому, креючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) в будь якому електронному форматі згідно автоматизованої бази даних ГУ Держгеокадастру у Черкаській області :
1. копію структури ГУ Держгеокадастру у Черкаській області, що чинна станом дату подання цього запиту.
2. копію штатного розпису ГУ Держгеокадастру у Черкаській області , що чинний станом на подання цього запиту.
3. фактичну кількість працюючих державних службовців (із зазначенням ПІБ та посади) згідно інформації, що ведеться, та подається (звітується) кадровою службою ГУ Держгеокадастру у Черкаській області та яка є ВЖЕ створеною та задокументованою (ВІДСКАНОВАНОЮ!)

Окремо зазначаю,. що аналогічні запити вже подавалися до Держгеокадастру та його територіальних органів та було отримано запитувані документи, а тому відмова або ж ненадання запитуваної інформації буде в подальшому використано для подачі позову до суду.

З повагою,

Тарас

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment