щодо будівництва скверу на ж/м Левобережний-3 у Дніпрі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

За даними міськради Дніпра, ділянка площею 5,3846 га на ж/м Лівобережний-3 в районі проспекту Миру - вул. Усенко - вул. Рилєєва у Дніпрі передана в постійне користування КП «АРР «Регіон-Лідер» Дніпропетровської обласної ради» для будівництва доступного житла.

Згідно з наданим містобудівним розрахунком, на зазначеній ділянці передбачалась зона озеленення, благоустрій дитячих та спортивних майданчиків.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Хто замовник проекту скверу на Лівобережному-3? (вкажіть, будь ласка, назву підприємства)

2. Скільки буде коштувати будівництво скверу?

3. Хто його буде оплачувати?

4. Чи проходили в Prozorro торги/переговорна процедура з вибору компанії для створення проекту? (якщо так, то вкажіть коли)

5. Чи будуть торги в Prozorro з вибору компанії-підрядника для будівництва скверу? Якщо так, то вкажіть коли вони пройдуть.

6. Чи будуть проходити громадські слухання з питання будівництва скверу?

7. Коли планують закінчити будівництво?

З повагою,

Ірина Логуш

Від: публичной информации сектор

Посилання