Щодо будівництва Подільського мостового переходу

Антон Кривко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки коштів було виділено на здійснення проекту будівництва Подільського мостового переходу протягом 2003-2016 років?

2. Які юридичні особи є підрядниками у проекті будівництва? Прошу надати повні назви юридичних осіб та їх коди ЄДРПОУ.

3. Чи залучали підрядні компанії субпідрядників на проект? Якщо так, то які саме фірми і яких субпідрядників залучали? Прошу надати повні назви юридичних осіб та їх коди ЄДРПОУ останніх.

Відповідь прошу надати відповідно до Закону не пізніше, ніж через 5­ робочих днів з моменту отримання даного запиту, тобто до 14 квітня включно. Втім з огляду на виробничу необхідність, прошу надіслати інформацію якнайшвидше. Інформацію прошу надіслати на електронну адресу заявника.

З повагою,

Антон Кривко

Департамент будівництва та житлового забезпечення,

1 Attachment

вул. Володимирська, 42, м. Київ-30, 01030
Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), тел./факс (044) 201-20-69

-- реклама -----------------------------------------------------------
Старт продаж ЖК "Новая Англия"! Цена от 14 900 грн/кв.м!
http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...