щодо будівництва об'єктів інфраструктури КПВВ на адмінкордоні з Кримом

Андрій Яніцький

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Покроковий план (Дорожню карту) щодо будівництва об'єктів інфраструктури КПВВ (Каланчак, Чаплинка, Чонгар) та зони сервісного обслуговування на адміністративному кордоні Херсонської області з Автономною Республікою Крим, що був затверджений за результатами виїзного засідання робочої групи з питання облаштування КПВВ 27 лютого 2017 р. у Херсоні.

2) Розроблені відповідно до Покрокового плану технічні умови щодо облаштування КПВВ, завдання на проектування по об'єктах:
- "Створення тимчасової інфраструктури КПВВ на адміністративній межі Херсонської області (Чонгар) та тимчасово окупованій території АР Крим",
- "Створення тимчасової інфраструктури КПВВ на адміністративній межі Херсонської області (Каланчак) та тимчасово окупованій території АР Крим".

Якщо частина інформації у документах - з обмеженим доступом, прошу надати документи із вилученою інформацією, бо згідно із ч.7 ст.6 Закону про доступ до публічної інформації, "обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений".

З повагою,

Андрій Яніцький

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти