Щодо бюджетного фінансування школи № 267 Дарницького району м. Києва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1)
- сканкопiю на бюджетне фiнансування iз розрахунками та розшифровкою школі № 267 Дарницького району м. Києва на 2020-2021 н.р.
- сканкопiю кошторису на 2020-2021н.р. з розрахунками школи № 267 Дарницького району м. Києва.
- сканкопiю штатного розпису (розкладу) iз зазначенням вакантних посад школи № 267 Дарницького району м. Києва на 2020-2021н.р.

2) На виконання Постанови МОЗ України № 42 від 30.07.2020 року
"Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" на власника (засновника) навчального закладу покладається обов'язок із забезпечення ЗІЗ (засоби індивідуального захисту), антисептиками, рідким милом, паперовими рушниками та контейнерами для збору ЗІЗ.
Прошу надати відповідь:
1. Чи проведений розрахунок у необхідних об'ємах зазначених матеріалів для школи № 267 м.Київ?
2. Чи здійснена закупівля ЗІЗ (засоби індивідуального захисту), антисептиків, рідкого мила, паперових рушників та контейнерів для збору ЗІЗ для школи № 267 Дарницького району м. Київ?
3. Який термін надходження зазначених матеріалів до вказаного закладу?
4. Чи входять групи/класні кімнати до приміщень, які мають забезпечуватися антисептиками, рідким милом, паперовими рушниками та контейнерами для збору ЗІЗ?
5. Хто повинен проводити дезинфекцію поверхонь кожен день після закінчення навчання у групах/ класних кімнатах? хто фінансує проведення цих робіт?

Окремо прошу надати роз'яснення з приводу забезпечення термометрії працівників закладів освіти. Хто, за який кошт та у якій кількості повинен придбавати безконтактні термометри для даних цілей?

З повагою,

Олена

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти