Щодо балотування корупціонера у місцевих виборах

Cтасюк Микола Юрійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1)Чи може бути зареєстрованим кандидатом в депутати на місцевих виборах людина, яка будучи посадовою особою омс, здійснила корупційне правопорушення за ст. 172-6 КУпАП (невчасне подання декларації), що підтверджено судовим рішенням?

2) Чи може бути зареєстрованим кандидатом в депутати на місцевих виборах людина, яка будучи посадовою особою омс, здійснила корупційне правопорушення за ч.1,ч.2 ст.172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), що підтверджено судовим рішенням?

З повагою,
Cтасюк Микола Юрійович

Від: Поштова скринька ЦВК
Центральна виборча комісія


Attachment Xerox Scan 05082019171151.pdf
2.3M Завантажити відповідь


Посилання