Щодо арендатора землі та інші питання.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тарас Стеценко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
За адресою Україна, Лиманський район, с.Крижанівка, вул.Паустовського 1, розташоване Товариство власників гаражів і транспортних засобів "Народне", на земельній ділянці розміром 3.635 гекара, переданій товариству на підставі Державного акту на право користування землею, виданого Крижанівською сільрадою 26.12.1997 року.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1 - У який формі власності знаходиться зазначена ділянка землі, на якій розташоване Товариство "Народне" у теперішній час?
2 - На який термін користування землею Товариству "Народне" виданий Державний акт від 26.12.1997 року? та чи має він юридичну силу у теперішній час?
3 - Кто є власником зазначеної ділянки землі на теперішній час, на який розташоване Товариство "Народне"?
4 - Чи входить ділянка землі, де розташоване Товариство "Народне" у план забудівлі міста на найближчі 20 (двадцять) років?

З повагою,

Тарас Стеценко

Від: Лиманська РДА
Комінтернівська райдержадміністрація

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: инна <[email address]>
Кому: "Лиманська РДА" <[email address]>
Тема: інформаційний запит
<[FOI #48256 email]>
Дата: 18 квітня 2019, 15:26:28

Посилання