що до постанови НБУ №174 від 01.06.2011

Максим Ломанов

Доброго дня!

В абзаці 3 пункт 1.3 розділу IV постанови НБУ N 174 від 01.06.2011 "Про затвердження Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні" викладено наступне:
- У грошових чеках, заявах на видачу готівки, на підставі яких видається клієнтам готівка, незалежно від суми, за винятком реалізації пам'ятних та інвестиційних монет, мають зазначатися дані паспорта особи-отримувача або документа, що його замінює, найменування документа, серія, номер і дата його видачі, найменування установи, що його видала.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Що мається на увазі у фразі " мають зазначатися дані паспорта особи-отримувача або документа, що його замінює", а саме "документ що його замінює", який документ може замінювати паспорт і згідно якого закону чи законодавчого акту?
2. Чи достатньо для ведення касових операцій (видача готівки у касі банку) документів що посвідчують особу, а саме посвідчення водія, згідно с законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус", розділ ІІІ стаття 13 пункт 1.

З повагою,

Максим Ломанов

НБУ, Національний банк України

1 Attachment