Що до набуття громадянства України (повторно)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я Міллер Катерина Сергіївна 16.03.1985року народження ( посвідка на постійне проживання IH124383 від 20.03.2017 р,) у березні 2017 року подала документи що до набуття громадянства України. Вже майже минуло 2 роки с дати подання документів.
У липні 2018 року згідно моєї заяви Секретаріат Уповноваженого верховної Ради України з прав людини подавав письмовий запит стосовно стану моєї справи у Адміністрацію Президента України, була отримана відповідь , що моя справа підготовлена для розгляду комісії.
На даний час мене цікавить стан моєї справи, так як, вже минуло 5 місяців від того, як мої документи били підготовлені на розгляд Комісії при Президентові України з питань громадянства.
Прошу надати мені відповідь стосовно стану моєї справи

У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватимете бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду .

З повагою,

Катерина

Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформаці, Офіс Президента України