Шахрайство при нарахуванні платежів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гнатовський Юрий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гнатовський Юрий

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Які обставини можуть змінювати опалювальну площу житлових приміщень житлового будинку?
Конкретно будівля за адресою м.Харків, просп.Лва Ландау 52-Б за вихідними даними, що надало КП "Харківські теплові мережі" має опалювальну площу житлових приміщень, що дорівнює 3911,30 м.кв. За будь-яких обставин, окрім зносу чи добудов житлових приміщеннь, ця цифра незмінна. Це данні про об'єкт, у робочому проекті встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії на опалення квартири у будинку за вище зазначеною адресою. Проект затверджено "Центром контролю та обліку теплоспоживання" КП "Харківські теплові мережі".
У квитанціях за теплопостачання ці цифри змінюються: листопад 3038,30 м.кв., грудень 3552,50 м.кв. Як це розуміти?
Окрім відповіді на поставлені запитання вимагаю негайно провести перерахунок, адже ці зміни опалювальної прощі суперечать не тільки технічним характеристика будинку, але і навіть здоровому глузду. У Кримінальному Кодексі України такі дії класифікуються як шахрайство.

З повагою,

Гнатовський Юрий

Від: Отдел жалоб
КП "Харківські теплові мережі"

Сообщение готово к отправке со следующим файлом или вложенной связкой:
Scan

Примечание: Для предотвращения заражения компьютерными вирусами почтовые
программы могут запрещать отправление или получение вложенных файлов.
Проверьте параметры безопасности почтовой программы для обработки вложений.

Посилання