Санаторій "Зелена гірка"

Доброго дня!

В місті Одеса, по вул. Дача Ковалевського,89 знаходиться відділення для санаторно-курортного лікування дітей з соматичними захворюваннями №1 та №2 державного закладу "Дитячий спеціалізовнаий (спеціальний) санаторій "Зелена гірка", що підпорядковується Міністерству охорони здоров'я України.
Земельна ділянка за вказаною адресою відноситься до земель державної власності та перебуває в управлінні Одеської обласної державної адміністрації.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати копії правовстановлюючих документів на земельну діляку (із зазначенням кадастрового номеру).
2. Надати інформацію, чи приймалися Одеською обласною державною адміністрацією рішення та/або розпорядження голови Одеської ОДА відносно земельної ділянки за адресо: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського,89. Надати копії рішень.
3. Надати інформацію про будівлі та споруди, розташовані на земельній ділянці за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89 та поінформувати, у чиєму фактичному володінні вони знаходяться.
4. Поінформувати, чи передавалася земельна ділянка за вищевказаною адресою в оренду фізичним та/або юридичним особам. Надати копії договорів оренди (за наявності).

З повагою,

Катерина

Грачова Альона Миколаївна, Одеська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Оксана залишив коментар ()

Пункт 9.6 постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 29.09.2016 № 10 «Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації»:

Вимога зазначати у запиті ім'я (найменування) запитувача є для розпорядника інформативною та не впливає на умови виконання ним вимог Закону. Обов'язок розпорядника надати інформацію (документи) на запит не змінюється залежно від особи запитувача та зазначення у запиті його імені, якщо підстави для обмеження доступу до такої інформації відсутні (стаття 19 Закону № 2939-VI).

Контактна інформація (поштова адреса чи адреса електронної пошти, а також номер засобу зв'язку) необхідна для того, щоб розпорядник інформації мав змогу надіслати запитувачу відповідь на актуальну адресу, а також для зворотного зв'язку із запитувачем (наприклад, для уточнення запитуваної інформації, повідомлення про відправлення відповіді тощо).

Якщо у запиті вказано контактну інформацію, якої достатньо для належного виконання розпорядником свого обов'язку, а саме надання відповіді на запит, то встановлення особи запитувача не має суттєвого значення для прийняття розпорядником рішення про надання інформації.

При вирішенні питання щодо того, чи надавати інформацію у відповідь на запит, будь-який розпорядник інформації повинен акцентувати увагу не на особі запитувача чи обставинах його життя, а виходити з того, що така інформація розкривається необмеженому колу осіб.

Більше того, законодавством у сфері доступу до публічної інформації не передбачено обов'язку розпорядника інформації ідентифікувати особу запитувача. Тобто запитувачу не потрібно додавати до запиту документи, що посвідчують особу (копію паспорта, ідентифікаційного коду), а розпорядник інформації не здійснює жодних дій з перевірки особи запитувача, наприклад звірення підпису із зразком, надсилання уточнюючих запитань тощо. Тобто запитувач може вказати будь-яке прізвище, ім'я, по батькові, і розпорядник не може і не повинен його перевіряти.