Самозахоплення державних земельних ділянок в Калинівському районні

Мигаль Андрій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Доводжу до Вашого відома що на протязі декількох років поспіль самовільно займаються державні земельні ділянки за межами с.Бережани Калинівського району. Так як вони знаходяться за межами населеного пункту то відносятся до району. Два роки поспіль проводяться перевірки держгеокадастром і два роки поспіль дві особи самовільно займають державні землі, про що свідчать результати перевірок Держгеокадастру. А саме депутат Калинівської райдерадміністрації Тишко С.М і директором ТОВ"Поділля Агропродукт" Карпенко М.І. Прошу притягнути їх до відповідальності згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення ст.54 так як вони не звільнили зайняті ділянки після попередньої перевірки і ст.53-1 самовільне захоплення земельних ділянок.

З повагою,

Мигаль Андрій

Мигаль Андрій

Доброго дня!
На жаль Ви так і не спромоглись відповісти на мій запит, що я і очікував. Дуже шкода що в Калинівському районі як завжди порушують закон

З повагою,

Мигаль Андрій