Садочок 463

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надати інформацію щодо запиту від ДНЗ 463 м.Харків на виділення коштів на 2020-2022 роки на канцтовари,миючі засоби та туалетний папір, на капітальний та поточні ремонти, пісок, та хоз товари. Та запит на що конкретно подав садок для виділення коштів.
2.Надати інформацію про запит від цього ж садка за 2020-2021 роки та на що з запита були виділені кошти.

Надайте інформацію, які ремонтні роботи будуть проведені,або вже виконані у всіх групах ДНЗ 463 вцілому та яка організація буде, чи виконувала дані ремонтні роботи.

Згідно Закону ремонти у державних освітніх закладах проводяться виключно спеціалізованими-ліцензійованими робітниками, а не батьками та не за кошти батьків,бо фінансово-господарську діяльність закладів дошкільної освіти здійснюється відповідно до цього Закону, законів України "Про освіту", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Бюджетного кодексу України" та інших нормативно-правових актів.
З вище написано зрозуміло, що будівництво, ремонти та підтримку належного рівня споруд, що входить у державну/комунальну власність
здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти, або власник даного закладу. Тож прошу надати інформацію:

1.Хто і за які кошти має здійснювати ремонт у ДНЗ 463 (зокрема, ремонт у групах і передпокоях до груп)?

2. Хто і за які кошти має здійснювати ремонт у санвузлах ДНЗ 463
3. Яким чином здійснюється виділення коштів на косметичні ремонти у дитсадку (Чи цим мають займатися батьки, чи запит має подавати завідуюч та за якою статтею виділяються кошти з міського бюджету)?
4. Чи виділялися кошти на косметичні ремонти ДНЗ 463) : фарбу, кисті, шпалери та інше?
5. Чи будуть виділятися кошти у 2022 році?
6. Чи подавала клопотання про виділення коштів на ремонт капітальний/косметичний завідуюча ДНЗ 463. Прошу надіслати копію даного клопотання та відповідь на нього від місцевого відділу освіти.
7. Прошу надати Звіт про запит та фінансування дитячого садочка 463 за період 2020-2021 включно
8. Чи було клопотання завідуючої ДНЗ №463 з детальним переліком побутових та господарських витрат (мийні засоби, інвентар для прибирання та ремонтів) для потреб садочка на 2021 рік ?

9. Копію звернень (заяв) завідуючої ДНЗ № 463 на проведення ремонтних робіт в садочку (перелік приміщень садочка, які потребують ремонту та в якому обсязі і що саме необхідно робити в цих приміщеннях), проведення ремонту, оновлення та укомплектування ігрових майданчиків інвентарем, включаючи тіньові навіси)?

10. Копії звернень (заяв, клопотань) завідуючої ДНЗ № 463 в м.Харків, щодо виділення бюджетних коштів на фінансування потреб закладу у 2021 році у матеріалах, товарах, послугах, обладнанні, меблях, ремонтах та інших матеріально-фінансових витратах.

З повагою,

Світлана

Харківська міська рада

5 Attachments

--
З повагою,
Ірина Рікунова

тел. 725 31 74