Садочок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скажите пожалуйста мы столкнулись с такой проблемой в садике- на носу выпускной и нас(тоесть всю группу)поставили перед фактом что прийдет фотограф в пон.вт.ср.
Все желающие должны прийти на фотосьемку для выпускного альбома и что фотограф больше приходит не будет больше,а у нас карантин,почти все болеют,своего фотографа заведующая не разрешает...только фотограф от садика,это что получается нам навязывают то что они хотят и заведующая на откате сидит?Почему мы не можем взять своего фотограффа и сделать альбом какой мы хотим и когда хотим?Нам сейчас сказали кто в группе есть у того и будет альбом,а в группе 6 человек....Сад №721

З повагою,

Олег

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти