Рух поїздів через станцію Помічна

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :
Два роки назад Укразалізницею було повністю змінено розклад руху поїздів через станцію Помічна, вірніше майже скасовано рух роїздів через дану станцію. Лишилось декілька рейсів на Київ та Одесу. Всі інші напрямки( західний напрямок та південний) відмінили. Конкретно цікавить Львівський напрямок (до зміни руху поїздів через ст.Помічну було біля 5-ти рейсів), Тепер жителям добровеличківського району взагалі відсутня можливість курсувати без пересадок. Щоб доїхати до Львова з Помічної треба вертатися або на Знам"янку або на Котовськ. Поясніть чи працює Укрзалізниця в напрямку моніторингу руху поїздів? Що треба , щоб відновився рух пасажирських поїздів через ст.Помічна? Відомо,що Януковичем та його командою проводилась робота по збанкрутуванні Укрзалізниці, щоб викупити її за копійки . Влада змінилась, чекаємо на позитивні зрушення і у Вашому відомстві, а конкретно дослухатися до потреб пасажирів.

З повагою,

Наталія від імені багатьох жителів Добровеличківського району

Блинников К.Э., Укрзалізниця

1 Attachment