Розцінки політичної реклами в медіа

Олексій Півторак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи опублікували уже друковані засоби масової інформації, радіо і телебачення розцінки за політичну рекламу під час виборів Президента України, які відбудуться в 2019 році?
2. Надайте, будь ласка, розцінки друковані засоби масової інформації, радіо і телебачення розцінки за політичну рекламу під час виборів Президента України, які відбудуться в 2019 році?
3. Згідно з графіком проведення виборів Президента, опублікованим ЦВК минулого тижня, центральні ЗМІ мали б публікувати розцінки політичної в "Урядовому кур'єрі" і "Голосі України" за 100 днів до виборів, як вимагає закон. Чи була публікація? Надайте, будь ласка, витяг з публікації.
4. Чи і коли повинні публікувати розцінки реклами компанії, які надають зовнішню рекламу до виборів Президента? Де і коли? Надайте, будь ласка, розцінки.

З повагою,

Олексій Півторак

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

1 Attachment

Горлов Анатолий Федорович,

5 Attachments

, .

-----------------------------------

, ..
. (044) 456-92-11

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]