Розрахунок відшкодування витрат

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Захарченко Євгенія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Захарченко Євгенія

Доброго дня!
02 березня 2021 року між Управлінням освіти Кропивницької міської ради та Комунальним підприємством «Управління будинками Міської ради м. Кропивницького» укладено Договір на відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю на суму 329 999,00 грн. на строк з 01.03.2021 по 31.12.2021, про що опубліковано інформацію на сайті https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-0...
Згідно Відомостей з Дежравного реєстру юридичних осіб засновником комунального підприємства "Управління будинками" та Управління освіти КМР є Кропивницька міська рада. Фінансування Управління освтіи відбувається за рахунок міського бюджету, тобто, кошти, які Управління освіти перераховує КП "Управління будинками" зна відшкодування витрат на утримання орендованого нерух. майна, є коштами платників податків.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Надати розрахунок до договору від 01.03.2021, укладеного між Управлінням освіти Кропивницької міської ради та Комунальним підприємством «Управління будинками Міської ради м. Кропивницького», на відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна на суму 329 999,00 грн.
2. Надати інформацію про джерела фінансування діяльності КП «Управління будинками Міської ради м. Кропивницького».
3. Надати сканкопію кошторису витрат на 2021 рік КП «Управління будинками Міської ради м. Кропивницького».
4. Надати інформацію про кількість працівників КП «Управління будинками Міської ради м. Кропивницького».

27.05.2021

З повагою,

Захарченко Євгенія

Управління освіти Кіровоградської міської ради, Кіровоградська міська рада

1 Attachment

Кіровоградська міська рада

1 Attachment