Розрахунок вартості проїзду в Авдіївці

Красовський Богдан

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Щодо розрахунків вартості тарифу на перевезення на автобусних маршрутах громадського транспорту міста Авдіївка. Прошу дану інформацію надати по кожному маршруту окремо.

2. Надати електронні копії протоколів конкурсів на визначення перевізників пасажирів на автобусних маршрутах в місті Авдіївка.

З повагою,

Красовський Богдан

Публічна інформація, Авдіївcький міськвиконком

9 Attachments

Красовський Богдан

Доброго дня!

У документах не надано власне розрахунків тарифів. Відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту тарифи на послуги з перевезення пасажирів мають вираховуватися відповідно до показників планової річної собівартості послуг, планового річного прибутку від надання послуг, запланованого річного обсягу перевезень пасажирів та планових річних чистих доходів від інших видів діяльності, і які пов'язані із наданням послуг.

Тому прошу надати розрахунки тарифів до кожного маршруту відповідно до вимог Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z114....

З повагою,

Красовський Богдан

Публічна інформація, Авдіївcький міськвиконком

1 Attachment