Розрахунок вартості проїзду в Маріуполі

Красовський Богдан

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Щодо розрахунків вартості тарифу на перевезення на автобусних і тролейбусних маршрутах громадського транспорту міста Маріуполь. Прошу дану інформацію надати по кожному автобусному і тролейбусному маршруту окремо.

2. Надати електронні копії протоколів конкурсів на визначення перевізників пасажирів на автобусних маршрутах в місті Маріуполь.

З повагою,

Красовський Богдан

Департамент транспорта и связи,

1 Attachment

Красовський Богдан

Доброго дня!

У документах не надано власне розрахунків тарифів. Відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту та Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) тарифи на послуги з перевезення пасажирів мають вираховуватися відповідно до показників планової річної собівартості послуг, планового річного прибутку від надання послуг, запланованого річного обсягу перевезень пасажирів та планових річних чистих доходів від інших видів діяльності, і які пов'язані із наданням послуг.

Тому прошу:

1. Надати розрахунки тарифів до кожного автобусного маршруту відповідно до вимог Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z114....

2. Надати розрахунки тарифів до кожного тролейбусного маршруту відповідно до вимог Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z203....

З повагою,

Красовський Богдан