Розрахунки по статті фонд президента україни

Доброго дня!

У Пояснювальній записці від 16.11.2018 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webpr...) щодо Проект Закону про Державний бюджет України на 2019 рік фігурує інформація, що доопрацьований мінфіном проект бюджету передбачає збільшення видатків для вирішення ряду нагальних питань, як соціального, так і економічного характеру, зокрема заплановані видатки на функціонування Фонду Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді - 1 000,0 млн. грн.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Документи на основі яких було здійснено розрахунок запланованих видатків на функціонування Фонду Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді у розмірі 1 000,0 млн. грн.

Відповідь прошу надати на електронну адресу у визначений законодавством термін.

З повагою,

Grygorii Sorochan

Доброго дня!

Звертаю вашу увагу, що станом на 29 листопада вийшов визначений ЗУ Про ДПІ термін надання відповіді на запит.

Прошу надати відповідь. У разі ненадання або надання неповної інформації буду змушений оскаржувати Вашу бездіяльність Вас, як розпорядника, відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

З повагою,

Grygorii Sorochan

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment