Розпорядження про присвоєння поштових адрес

Андрій Вірастюк

Доброго дня!

У відповідь на мій запит від 14.01.2019 Приморська районна адміністрація Одеської міської ради повідомила, що запитуваних документів в неї немає, а термін зберігання архівних документів, які знаходяться в розпорядженні адміністрації, становить з 01.01.2008 по теперішній час: https://dostup.pravda.com.ua/request/roz...

Замовниками будівництва будинку №12 по вул. Ясна / №9 по вул. Французький бульвар були дві юридичні особи — ЖБТ «Ясная» (ЄДРПОУ: 24528970) та ЖБК «Французький бульвар-білдінг» (ЄДРПОУ: 32622948). ЖБК «Французький бульвар – білдінг» є правонаступником СКТ «ЖБТ «Французький бульвар – білдінг» — дата державної реєстрації: 24.03.2005, номер запису: 1 556 123 0000 006353.

Відповідно до матеріалів судової справи №15/268-07-7302, рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради №743 від 23.12.2004 року «Про внесення пропозицій щодо надання житлово-будівельному товариству «Французький бульвар-білдінг» земельної ділянки в оренду для проектування, будівництва 8-12 поверхового жилого будинку з вбудованими торговими та офісними приміщеннями й підземною автостоянкою, та благоустрою прилеглої території, загальною площею 0,1798 га за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 9» (а.с. 66 т. 1) ЖБТ «Французький бульвар-білдінг» був наданий дозвіл на проектування, будівництво 8-12 поверхового жилого будинку з вбудованими торговими та офісними приміщеннями й підземною автостоянкою за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 9.

Рішенням Одеської міської ради №3599-IV від 28.01.2005 року «Про затвердження проекту відведення та надання житлово-будівельному товариству «Французький бульвар-білдінг» в оренду земельної ділянки, загальною площею 0,1798 га, за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 9, для проектування, будівництва 8-12-поверхового жилого будинку з вбудованими торговими та офісними приміщеннями й підземною автостоянкою та благоустрою прилеглої території» (а.с. 87 т. 1) був затверджений проект відведення земельної ділянки ЖБТ «Французький бульвар-білдінг», надано ЖБТ «Французький бульвар-білдінг» із земель міста земельну ділянку за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 9, площею 0,1798 га у короткострокову оренду, терміном до 5 років, для проектування, будівництва 8-12-поверхового жилого будинку з вбудованими торговими та офісними приміщеннями й підземною автостоянкою, та благоустрою прилеглої території, а також затверджено договір оренди земельних ділянок між Одеської міською радою та ЖБТ «Французький бульвар-білдінг».

12 вересня 2005 року між Одеською міською радою та Житлово-будівельним кооперативом «Французький бульвар-білдінг» був укладений договір оренди землі, згідно умов якого Одеська міська рада на підставі рішення Одеської міської ради № 3599-IV від 28.01.2005 року надає, а ЖБК «Французький бульвар-білдінг» приймає у строкове, платне володіння, користування земельну ділянку площею 1798 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 9, для проектування, будівництва 8-12-поверхового жилого будинку з вбудованими торговими та офісними приміщеннями й підземною автостоянкою та благоустрою прилеглої території.

Проект будівництва 8-12 поверхового житлового будинку з вбудованими-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом по Французькому бульвару, 9, в м. Одесі, був позитивно узгоджений Управлінням архітектури та містобудування Одеської міської ради (висновок № 1245/04 від 21.10.2004 р.), Управлінням з питань наглядово-профілактичної діяльності ГУ МНС України Одеської області (висновок експертизи УНПД ГУ МНС України в Одеській області від 12.12.2006 р. № 1095), Державним управлінням екології та природних ресурсів в Одеській області (висновок від 18.10.2004 р. № 4890/03-06-09), Управлінням інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради (висновок від 14.07.2004 р. № 606), Управлінням Державтоінспекції м. Одеси, Одеською обласною санітарно-епідеміологічною станцією (висновок № 1019 від 08.10.2004 р.).

Також ЖБК «Французький бульвар-білдінг» був наданий дозвіл Управління з контролю за використанням та охороною земель у Одеській області Держземінспекції України № 00009 від 30.12.2005 р. на зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельної ділянки.

Комплексний експертний висновок (позитивний) по робочому проекту 8-12 поверхового житлового будинку по Французькому бульвару, 9, в м. Одесі був наданий Одеською обласною службою Української державної інвестиційної експертизи (№ 464 від 24.03.2005 р.).

Таким чином, всі необхідні стадії проекту будівництва житлового будинку по Французькому бульвару, 9, в м. Одесі, згідно ДБН були узгоджені та затверджені відповідними службами органів центральної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування і це свідчать про те, що це БУДІВНИЦТВО НЕ БУЛО САМОЧИННИМ.

Відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, за адресами м. Одеса, Приморський район, вул. Ясна, будинок 12 та м. Одеса, Приморський район, Французький бульвар, будинок 9 ОФІЦІЙНО ЗАРЕЄСТРОВАНІ 20+ юридичних осіб, що підтверджує факт офіційної реєстрації ПОШТОВИХ АДРЕС по цим будинкам.

Відповідно до пункту 3 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №461 від 13 квітня 2011, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, а також комплексів (будов), до складу яких входять об’єкти з різними класами наслідків (відповідальності), здійснюється на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації шляхом видачі відповідними органами державного архітектурно-будівельного контролю сертифіката.

Відповідно до встановлених правил реєстрації поштових адрес, які діють не території м. Одеса, серед документів, які обов'язкові для прийняття розпорядження про присвоєння поштової адреси є, зокрема, копія декларації/сертифікату про готовність об'єкта до експлуатації (у разі будівництва, реконструкції).

Відповідно до статті 34 Конституції України, кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб — на свій вибір.

У пункті 6.4. розділу 6 Постанови №10 від 29.09.2016 Пленуму Вищого адміністративного суду України вказано, що перелік видів інформації, що може бути предметом суспільного інтересу, не є вичерпним і з огляду на характер суспільно необхідної інформації законодавство не надає вичерпного визначення цього поняття, а інформація може вважатись суспільно необхідною, якщо її поширення сприяє: 2) з'ясуванню та розумінню причин, які лежать в основі рішень, які приймає державний орган, орган місцевого самоврядування, його службова чи посадова особа; 3) посиленню підзвітності і підконтрольності влади суспільству загалом, у тому числі шляхом забезпечення прозорості процесу підготовки і прийняття владних рішень; 7) виявленню ризиків для здоров'я людей, для громадської безпеки і порядку, запобігання їм та їх наслідкам; 11) викриттю недоліків у діяльності органів публічної влади, їхніх працівників; 12) виявленню порушень прав людини, зловживання владою, корупційних правопорушень, неетичної поведінки публічних службовців, невиконання (чи неналежного, недбалого виконання) ними своїх обов'язків, дискримінації за будь-якою ознакою; 15) виявленню фактів введення громадськості в оману.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.) Копію Розпорядження Одеської міської ради або Приморської районної адміністрації Одеської міської ради, яким були присвоєні поштові адреси багатоквартирним будинкам: м. Одеса, Приморський район, вул. Ясна, будинок 12 / Французький бульвар, будинок 9.

2.) Копію декларації/сертифікату про готовність об'єкта до експлуатації та (або) акту державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта — багатоквартирного будинку з вбудованими торгово-офісними приміщеннями та підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, Приморський район, Французький бульвар, 9.

3.) Копію декларації/сертифікату про готовність об'єкта до експлуатації та (або) акту державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта — багатоквартирного будинку з вбудованими торгово-офісними приміщеннями та підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, Приморський район, вул. Ясна, 12.

Багатоповерхові будинки, розташовані за адресами м. Одеса, Приморський район, вул. Ясна, будинок 12 / Французький бульвар, будинок 9, були введені в експлуатацію у грудні 2009 та у грудні 2008 року відповідно.

Таким чином, запитувані мною документи мають зберігатися в архівах Одеської міської ради та (або) Приморської районної адміністрації Одеської міської ради.

З повагою,

Андрій Вірастюк

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]