Розпорядження міського голови Святогірськ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Кимирин, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Кимирин

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Копію листа Слов'янської місцевої прокуратури від 06 вересня 2016 р.N 83-8515вих-16, щодо встановлення фактів використання земельних ділянок юридичними​та фізичними особами не за призначенням.
2.Копію актів , або копії інших документів , які були створені в процесі своєї діяльності робочою групою ,відповідно до Розпорядження міського голови м.Святогірськ N50 від 19.09.2016 року.

З повагою,

Олена Кимирин

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти