Розпорядження комунальним майном з додержанням земельного законодавства.

Доброго дня!

27.08.2014 року Одеська міська рада прийняла рішення № 5286-VI «Про затвердження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси, у новій редакції» ( Далі за текстом «рішення № 5286-VI»)
П.2 рішення № 5286-VI затверджено Додаток 2 з переліком спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси (спеціально відведених автостоянках,) в якому зазначено їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів.
Підпунктом 2681. 1.1. Податкового Кодексу України вказаної встановлено, що об'єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням міської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею ЗО Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»
З вказаної норми вбачається, що обсяги находжень до міського бюджету залежить від розміру земельної ділянки, умовою оподаткування є побудова зазначених об’єктів, зокрема спеціально відведених автостоянок за рахунок міського бюджету.
Відповідно до ст. 79 Земельного кодексу України, земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами. Відповідно до частини 1 статті 123 Земельного кодексу України, надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування здійснюється зокрема органами місцевого самоврядування. Рішення приймається на підставі проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі надання земельної ділянки із зміною її цільового призначення; формування нової земельної ділянки (крім поділу та об'єднання).
Рішення № 5286-VI прийнято з метою приведення переліків спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси у відповідність до узгоджених у встановленому порядку схем місць для паркування, документів, що посвідчують право землекористування, та вимогам діючого законодавства, Одеська міська рада
Згідно п. 6.5 «Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одесі» (затвердженого рішенням ОМР рішення №1251-VI від 20.09.2011р.) уповноважена особа Одеської міської ради веде Єдиний реєстр місць для паркування транспортних засобів в м. Одесі.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу:
Надати перелік кадастрових номерів, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за цільовим призначенням затверджених у Додатоку 2 до рішення № 5286-VI від 27.08.2014 року

З повагою,

Ольга

Від: Alexsandr Ignatenko

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання

Від: Alexsandr Ignatenko

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання