Розпорядник лісового масиву

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) інформацію про розпорядника (власника/орендаря) лісового масиву, прилеглого до села Бобриця Києво-Святошинського району Київської області (копію рішення)

2) інформацію, якими нормами закону та/або нормативно-правовими актами регулюється вирубка лісового масиву, що перебуває у державній/приватній власності, оренді?

Шановна Анастасіє!

Києво-Святошинська районна рада розглянула Ваш запит на публічну інформацію, який надійшов електронною поштою та повідомляє наступне.
У відповідності до статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством, а органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Стаття 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Таким чином, відповідно до п. 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.
Виходячи з вищенаведеного, районна рада направила Ваш запит до Бобрицької сільської ради, за належністю.
Оскаржити дане рішення Ви можете у передбаченому законом порядку, а саме до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Керуюча справами
районної ради В.І. Кацап


З повагою
Києво-Святошинська районна рада
тел.450-04-80