Розпорядчі документи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Пан Федір, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати перелік усіх винесених розпорядження міського голови, рішення міської ради, рішення виконавчого комітету міської ради та розпорядження міського голови з кадрових питань, за період з 22.02.2016 по сьогоднішній день включно за формою: № 3/п, дата розпорядження, номер розпорядження, назва розпорядження, підписант.

Звертаю Вашу увагу, що в попередньому запиті мною також було запитано інформацію із зазначенням підписанта кожного розпорядчого документа, а тому, прошу повторно надати інформацію щодо усіх винесених розпорядження міського голови, рішення міської ради, рішення виконавчого комітету міської ради та розпорядження міського голови з кадрових питань із зазначенням ПІП підписанта кожного такого документа.

З повагою,

Пан Федір

4 Attachments

Здравствуйте, Foi+request-10032-18bf34f0.

--
С уважением,
dilovodstvo mailto:[email address]

Дніпровська міська рада

1 Attachment

Здравствуйте, Пан.

Вы писали 21 марта 2016 г., 12:24:10:

показати цитоване

Відповідь на запит

--
С уважением,
Vidkryta-vlada mailto:[dnipro2 request email]