Розмір тарифу електропостачання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Брославець Вячеслав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Брославець Вячеслав

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Яким був розмір тарифу за 1 кВт елктричної енергії, що споживається даховою котельнею, яка розташована в багатоквартирному будинку та використовується виключно для надання теплової енергії співвласникам цього будинку у період з 2016 по 2020 роки? Яким нормативно-правовими актами було затверджено відповідний розмір тарифу.
2) Яким буде розмір тарифу за 1 кВт елктричної енергії, що споживається даховою котельнею, яка розташована в багатоквартирному будинку та використовується виключно для надання теплової енергії співвласникам цього будинку з 01.01.2021 року? Яким нормативно-правовими актами було затверджено відповідний розмір тарифу.

З повагою,
Брославець Вячеслав

ITROBOT, Міністерство розвитку громад та територій України

2 Attachments

надання інформації щодо розміру тарифу за 1 квт енергії