Розмір посадового окладу головного спеціаліста з інформаційних технологій

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аndrey, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Відповідно до п.5 приміток схеми посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів затвердженої Постановою КМУ №358 від 24 травня 2017 р. (із змінами та доповненнями) посадовий оклади державних службовців вищих спеціалізованих судів, апеляційних та місцевих судів, територіальних управлінь ДСА, які безпосередньо виконують функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій, визначаються відповідно до цієї схеми з коефіцієнтом 1,2.
Проте не у всіх судах застосувується відповідний коефіцієнт.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. на підставі якого документу визначається виконання функції із забезпечення кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій у кожному конкретному суді (наказ, розпорядження, посадова інструкція, тощо)?
2. який розмір посадових окладів головних спеціалістів з інформаційних технологій в місцевих загальних та апеляційних судах, де застосовується відповідний коефіцієнт?
3. який розмір посадових окладів головних спеціалістів з інформаційних технологій в місцевих загальних та апеляційних судах, де НЕ застосовується відповідний коефіцієнт?

З повагою,

Аndrey

Державна Судова Адміністрація України, Державна судова адміністрація України

1 Attachment