Розмір посадових окладів

Гошовський Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію про розміри посадових окладів Голови, першого заступника Голови та заступника Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками з врахуванням основної зароітної плати, надбавок і доплат) з моменту Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (з 12 серпня 2015 року згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 647) по сьогоднішній день.

Прошу також надати інформацію про індексацію заробітних плат Голови, першого заступника Голови та заступника Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками з моменту створення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (з 12 серпня 2015 року згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 647) по сьогоднішній день.

З повагою,

Гошовський Володимир

Білик Ірина Адамівна, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

1 Attachment

!

 

/ 13.08.2020.

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]