Розмір неправомірно нарахованих захмарних зарплат керівництва міста Нетішин

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віктор Нетішинський, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віктор Нетішинський

Доброго дня!

У зв'язку з постійним приховуванням розміру зарплат міського голови та його заступників (dostup.pravda.com.ua/request/vitrati_ghromadi_na_utrimannia_m_2#incoming-189295) та

на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про щомісячні витрати міського бюджету (платників податків) на заробітну плату із усіма видами до неї доплат міського голови, всіх його заступників та секретаря міської ради у 2020 році, вказавши розміри по кожній утримуваній громадою посадовій особі окремо (і щомісячно: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень);

2. Інформацію про причини бездіяльності державних органів (зокрема Офісу Президента, Кабміну) щодо належного контролю та унеможливлення зловживань міських голів з питань нарахування заробітних плат самим собі у розмірах більших ніж у прем’єр-міністра Україні чи Президента України.

З повагою,

Віктор Нетішинський

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Відділ бухгалтерського обліку апарату ВК НМР,