Роз’яснення законодавства

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ivan, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, отримавши відповідь від Міністерсва юстиції , з якою можна ознайомитися на сайті та за посиланням http://dostup.pravda.com.ua/request/viko...
Дізнався, що Кандидат на посаду першогозаступникаГолови ДСА Привалова Н. Підпадає під обмеження, встановлені законом України « про люстрацію», хоча і не була звільнена з цих підстав в порушення Закону ДФС. Як видно із заяви
Н. Приваловоі вона про ці обмеження не зазначила, чим порушила Закон. Прошу розяснити, 1)як дії ВРП повинна вжити відповідно до законодавства і доброчесності, враховуючи закон і ст. Ст 366 КК України після встановлення та письмово підтвердження Міністерством Юстиції факту поширення обмежень щодо заняття посад , визначених у ст. 2 закону України»про люстрацію»на Привалову Н.2) ким саме затверджувалися вимоги к першому заступнику Голови ДСА ;3)яким законодавчим актом керувався ВРП коли визначав, що посадова особа, перший заступник Голови ДСА, який спрямовує і координує роботу юридичних підрозділів ДСА і повинен займатися нормо творенням не повинна мати юридичну освіту .

З повагою,

Ivan

Вища рада правосуддя

1 Attachment

Доброго дня!
ВРП, відмовило мені в доступі до публічної інформації на підставі відсутності в запиті прізвища!!!! І це місце де повинні працювати найкращі юристи. Хочу звернутися з проханням до відповідальних працівників ВРП вивчити рішення Пленуму ВАСУ Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформаціїhttp://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/v001... , пункт 9.6. Вимога зазначати у запиті ім'я (найменування) запитувача є для розпорядника інформативною та не впливає на умови виконання ним вимог Закону. Обов'язок розпорядника надати інформацію (документи) на запит не змінюється залежно від особи запитувача та зазначення у запиті його імені, якщо підстави для обмеження доступу до такої інформації відсутні (стаття 19 Закону № 2939-VI).

Якщо у запиті вказано контактну інформацію, якої достатньо для належного виконання розпорядником свого обов'язку, а саме надання відповіді на запит, то встановлення особи запитувача не має суттєвого значення для прийняття розпорядником рішення про надання інформації.

При вирішенні питання щодо того, чи надавати інформацію у відповідь на запит, будь-який розпорядник інформації повинен акцентувати увагу не на особі запитувача чи обставинах його життя, а виходити з того, що така інформація розкривається необмеженому колу осіб.

Більше того, законодавством у сфері доступу до публічної інформації не передбачено обов'язку розпорядника інформації ідентифікувати особу запитувача. Тобто запитувачу не потрібно додавати до запиту документи, що посвідчують особу (копію паспорта, ідентифікаційного коду), а розпорядник інформації не здійснює жодних дій з перевірки особи запитувача, наприклад звірення підпису із зразком, надсилання уточнюючих запитань тощо. Тобто запитувач може вказати будь-яке прізвище, ім'я, по батькові, і розпорядник не може і не повинен його перевіряти.

Враховуючи зазначене прошу надати мені відповідь на мій запит!

З повагою,

Ivan