Роз'яснення статі 9 Закону України "Про Освіту"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Багатько Юлія Едуардівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Багатько Юлія Едуардівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Міністерство освіти у своєму листі # 4.5/2565-21 від 03.09.2021р не відповіло на запитання яке я ставила у своєму запиті "щодо поєднання форм здобуття середньої освіти".
Також Міністерство освіти у своєму другому листі # 5/2692-21 від 13.09.2021 року не відповіло на поставлені мною запитання.
Я ставила два запитання
1. Чи має право керівництво закладу загальної середньої освіти відмовити мені у моєму проханні, щодо поєднання індивідуальної (шляхом педагогічного патронажу за вибірковими предметами) та інституційної (очної) форми освіти?
2. У разі якщо керівництво закладу загальної середньої освіти має підстави мені відмовити, тоді вкажіть будь ласка статті Закону України, або статті інших нормативно-правових актів на підставі яких мені можуть надати таку відмову?

Хочу звернути вашу увагу на те, що мене не цікавлять відповіді які не стосуються запитань які я поставила в своїх попередніх запитах. Не має потреби пояснювати мені статті нормативно правових актів які не стосуються моїх запитань. Мене цікавлять виключно відповіді на поставлені мною конкретні запитання, а саме пояснення вимог статті 9 Закону України "Про Освіту".

Тому зважаючи на викладене вище прошу відповісти тепер вже на чотири мої питання, а саме:

1. Відповідно до вимог статті 9 Закону України "Про Освіту" чи має право керівництво закладу загальної середньої освіти відмовити мені у моєму проханні, щодо поєднання індивідуальної (шляхом педагогічного патронажу за вибірковими предметами) та інституційної (очної) форми освіти.
2. У разі якщо керівництво закладу загальної середньої освіти може мені відмовити, то вкажіть будь ласка на підставі якої статті Закону України "Про освіту", або де вказана пряма заборона поєднання вказаних в моєму запиті форм здобуття освіти.
3. Чи є в Законі України "Про Освіту" виключення щодо поєднання форм здобуття освіти?
4. У статті 9 Закону України "Про освіту" вказано що "...особа має право здобувати освіту в різних формах або поєднуючи їх..." Про що саме йдеться у першому пункті цієї статті?

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Відповідь прошу надіслати мені на мою електронну адресу [email address] , у встановлені законодавством терміни.
З повагою,

Багатько Юлія Едуардівна

З повагою,

Багатько Юлія Едуардівна

Багатько Юлія Едуардівна

Доброго дня!

Дуже чекаю відповідь на мій запит

З повагою,

Багатько Юлія Едуардівна

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Таранік-Ткачук Катерина Валеріївна, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment