Роз'яснення ст. 12, п 14 закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Богдан, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" відповідно до ст 12, п. 14 визначає пільгу про першочергове забезпечення жилою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, першочерговий ремонт жилих будинків і квартир цих осіб та забезпечення їх паливом для осіб визначених в цьому ж законі.

Відповідно, прошу надати роз'ясннення щодо терміну "першочергове", а саме в контексті відведення земельних ділянок. Під час надання клопотання до відповідного органу про надання земельної ділянки, на цю ж ділянку вже може претендувати інша особа, яка подала клопотання раніше. Сам процес безоплатної приватизації земельної ділянки передбачає низку дій з боку зацікавленої особи: подання клопотання до органу місцевого самоврядування про розробку проекту землеустрою, погодження проекту землеустрою, державну реєстрацію земельної ділянки в держгеокадастрі, затврдження проекту землеустрою в органі місцевого самоврядування та низку інших дій. Якщо особа, що має право на дану пільгу ініціювала процедуру безоплатної приватизації земельної ділянки пізніше ніж особа, що такої пільги не має, то чи означає це, що в результаті земельну ділянку отримає пільговик?

З повагою,

Богдан

Світлана Миронова, Міністерство юстиції України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат,

1 Attachment

Світлана Миронова, Міністерство юстиції України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]