Розгін майдану в Рівному

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На яких підставах було розігнано мирну демонстрацію в Рівному??? За яким законом?

"Сьогодні у першій половині дня Євро-Майдан у м.Рівне був, фактично, розігнаний місцевими міліціонерами – усіх, хто був у громадській частині Майдану впакували до автозаків, намети згорнули. При цьому, як бачиться, “правоохоронці” не потурбували партійних агітаторів.

Тим часом, громадський актив Рівненщини заходився блокувати трасу Київ-Чоп. Причина – невдоволення як кадровим складом, так і діяльністю нової влади – “кришуванням” нелегального видобутку бурштину, відновленню на посадах корумпованих силовиків.

Нагадаємо, що вранці рівняни пікетували обласне управління МВС з метою не допустити до виконання обов’язків призначеного за хабар (як ввважається) Щирука."

(http://news.spilno.tv/archives/17380)

З повагою,

Уляна

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти