Робота в нічний час Ужгород

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сочка Інна Іванівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сочка Інна Іванівна

Доброго дня!

У зв'язку з порушенням вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях та роботою в нічний час власниками закладу, що здійснює діяльність за адресою: м. Ужгород, вул. Добрянського, 14 а, а саме паб "Прожарка", прошу надати всі наявні дозвільні документи щодо роботи вказаного закладу.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): рішення виконкому Ужгородської міської ради про встановлення режиму роботи закладу, що здійснює діяльність за адресою: м. Ужгород, вул. Добрянського, 14 а, а саме паб "Прожарка".

З повагою,

Сочка Інна Іванівна

Управління економічного розвитку міста, Ужгородська міська рада

1 Attachment

--
з повагою,
Управління економічного розвитку міста
конт.тел. (0312)614098