Робоча групу з реформування системи управління державними фінансами України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Котулев Дмитро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Котулев Дмитро

Доброго дня!

Згідно п. 13 Положення про Робочу групу з реформування системи управління державними фінансами України(Наказ Міністерства фінансів України 22 грудня 2018 року N 1124)
"Рішення Робочої групи приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні.
У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос Голови Робочої групи, або у разі його відсутності на засіданні - заступника Голови Робочої групи.
Член Робочої групи, який не підтримує рішення, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.
За результатами засідання Робочої групи оформляється протокол, який підписується головуючим на засіданні.
Рішення Робочої групи в разі необхідності реалізуються шляхом видання в установленому порядку наказів Міністерства фінансів України."

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- електронні копії всіх протоколів(з додатками, у разі наявності) та рішень Робочої підгрупи з питань фінансового контролю (Наказ Міністерства фінансів України 22 грудня 2018 року N 1124)

З повагою,

Котулев Дмитро

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment