Різне

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Кількість рухомого складу автобусів та номери маршрутів в м.Києві, які обладнані системою кондиціонування.
2.Кошторис куди саме і як планується витрачати кошти, після підняття суми проїзду в міському транспорті. А саме: що конкретно і на яких маршрутах планується покращити, відремонтувати. Скільки і коли планується купівля нового складу громадського транспорту.
3. Бюджетний запит Київпастрансу на 2018 рік.
4. Яку кількість квитків за день в середньому продає водій автобуса ✓41, що курсує від м.Г. Дніпра до с.Водогін( ДВС).
5. Яким чином Ваша організація забезпечує комфорт і безпечність проїзду у громадському транспорті? План заходів на 2017-2018 рік з покращення послуг громадського транспорту.
6. Згідно правил перевезення, кондуктор повинен сидіти на своєму робочому місці чи пересуватися в салоні для обілечування пасажирів?.
Інформацію прошу надати на електрону пошту протягом встановленого законодавством терміну, а саме, негайно але не більше 5 робочих днів.
З повагою,

Оксана

Kontrol@kpt.kiev.ua, КП "Київпастранс"

1 Attachment