Рівень виконання Україною Віденської конвенції про дорожній рух

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Констятин Мацько, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Констятин Мацько

Доброго дня!

Як відомо:

Віденська конвенція про дорожній рух, яка була ратифікована ще президією ВР УРСР у 1968 році, точніше у Європейській угоді від 01.05.1971 року, якою була доповнена ця Віденська конвенція.

Даною Європейською угодою було доповнено Віденську конвенцію, а саме ст. 8 Конвенції, яка має назву «Водії», було доповнено пунктом шість, який звучить у перекладі на українську так: «У національному законодавстві повинні бути передбачені спеціальні положення, що стосуються керування транспортними засобами під дією алкоголю, а також допустимий законом рівень вмісту алкоголю у крові, а у відповідних випадках – повітрі, що видихається, перевищення якого є не сумісним із керуванням транспортним засобом. У всіх випадках максимальний рівень вмісту алкоголю у крові у відповідності із національним законодавством не повинен перевищувати 0,50 г чистого алкоголю на літр крові чи 0,25 мг на літр повітря що видихається (0,25 проміле)».

Отже, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Інформацію в яких законах (постановах, наказах, тощо) виконана пряма вказівка та чітко зазначено, що :"максимальний рівень вмісту алкоголю у крові у відповідності із національним законодавством не повинен перевищувати 0,50 г чистого алкоголю на літр крові чи 0,25 мг на літр повітря що видихається (0,25 проміле)"

З повагою,

Констятин Мацько

Приймальня громадян МВС України,

1 Attachment

Департамент патрульної поліції,

1 Attachment

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]