Рішення комісії про визнання аварійним будинок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Демиров Роман, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Демиров Роман

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати належним чином засвідчені копії наступних документів:
- рішення Одеської міської ради № 6617-VII від 16.09.2020 р «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється та зміну цільового призначення земельної ділянки, площею 0,2381 га, за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 53, яка знаходиться в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «БАЄРІШЕ БІР БРАУЄРАЙ»;
- документів, що стали підставою для прийняття вищевказаного рішення, зокрема проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється та зміну цільового призначення земельної ділянки, площею 0,2381 га, за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 53, яка знаходиться в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «БАЄРІШЕ БІР БРАУЄРАЙ», погоджень проекту рішення Одеської міської ради її структурними підрозділами, тощо.

Якщо необхідно відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у межах норм, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011р. №740 "Про затверждення граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" прошу зазначити банківський рахунок Департапенту та інші реквізити в повному обсязі, необхідні для проведення оплати. Також прошу чітко зазначити спосіб надання доказів відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк запитуваної інформації - перелік необхідних документів, спосіб та контакти їх надання.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму Вашу бездіяльність відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

З повагою,
Демиров Роман

Департамент комунальної власності ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]