рішення КМДА №376/9433 від 22.05.2013 року

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи може КМДА та Деснянська РДА визнати доступ до інформації вказаної у даному рішенні з обмеженим доступом, на підставі того, що дана інформація є конфіденційною?
(рішення стосується розпорядження комунального майна (яке попередньо було визнано відумерлим за рішенням суду), а відповідно до ч.5 ст. 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.)

З повагою,

Вікторія Негода

Від: Управління розгляду звернень та прийому громадян
Міністерство юстиції України

Посилання

Від: Осипчук Л.П.

 
Сообщение готово к отправке со следующим файлом или вложенной связкой:
Негода1

Примечание: Для предотвращения заражения компьютерными вирусами почтовые
программы могут запрещать отправление или получение вложенных файлов. 
Проверьте параметры безопасности почтовой программы для обработки
вложений.

Посилання