рішення ЄСПЛ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО Центр UA, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи отримала Генеральна прокуратура України від Міністерства юстиції України вищевказане рішення Європейського суду з прав людини від 18 вересня 2018 року №42634/18?
Які заходи вжила Генеральна прокуратура України на виконання вимог цього рішення ЄСПЛ? Які заходи ще планують вжити?
Чи вже отримали слідчий або прокурор відомості від оператора «Київстар» на виконання ухвал слідчого судді Печерського районного суду від 27.08.2018 року щодо номерів журналісток Наталки Седлецької та Крістіни Бердинських? Які саме відомості були отримані, в якому обсязі та коли?
Чи надав «Київстар» відомості спершу у повному обсязі відповідно до ухвали Печерського суду, а згодом в більш обмеженому, відповідно до листа слідчого мобільному оператору від 4 вересня?
Чи буде використовувати Генпрокуратура ухвалу, винесену апеляційним судом Києва від 18 вересня, якою було обмежено обсяг до даних телефону журналістки Седлецької, адже це рішення за своєю суттю теж суперечить рішенню ЄСПЛ?
Якщо слідчий чи прокурор у кримінальному провадженні вже отримав відомості від «Київстару» з телефонів журналістки Наталки Седлецької та Христини Бердинських, які планують вжити заходи з цими відомостями на забезпечення вимоги ЄСПЛ? Чи планують їх знищити у встановленому законом порядку?
Чи доручали Генеральній інспекції провести службове розслідування стосовно дій слідчого Іжука та прокурора Зимогляда задля подальшого направлення дисциплінарної скарги стосовно вказаних прокурорів до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів? Якщо так, то коли і який результат такого службового розслідування?

З повагою,

Ганжа Олена Миколаївна

Від: public
Генеральна Прокуратура України

Посилання