Рішення Гінзбург В.Г. щодо конкурсу. Кваліфікація та подання Горобея В.О.

Семенюк Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Станом на 24.12.2020 на сайті Департаменту охорони здоров’я КМДА (http://health.kievcity.gov.ua/content/po...) наявна загальнодоступна інформація, що конкурс на зайняття посади керівника КНП «КМПБ № 2» 29.07.2020 не відбувся.
Прошу надати скан-копію подання за підписом голови комісії постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та підпорядковані Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Зборомирської Г.А. директору Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Гінзбург В.Г. про призначення повторного конкурсу на посаду директора КНП «Київський міський пологовий будинок № 2», відповідно до протоколу засідання комісії № 3 від 29 липня 2020 року.
Прошу повідомити про прийняте, керуючись вимогами постанови
КМУ від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», директором Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Гінзбург В.Г. рішення.
Також прошу надати інформацію, за чиїм поданням ДОЗ КМДА «дізнався» про лікаря Горобея В.О., його відповідність кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я для призначення його виконуючим обов’язки директора КНП «КМПБ №2» на строк, що, відповідно до Постанови КМУ №1094 не перевищить два місяці.
Відповідь прошу надати у визначений законодавством строк.
З повагою,

Семенюк Наталя