Рішельєвська, 47

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

.Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію звіту про проведені дослідження (з вивчення історії будівлі), який подавався до органів культурної спадщини на підставі статті 22 Закону України "Про охорону культурної спадщини" відносно будівлі, яка розміщується за адресою: м.Одеса, вул. Рішельєвська, 47.
2.Копію листа до управління охорони об'єтів культурної спадщини Одеської міської ради № 01-13/6329 від 04.09.2008.
3.Копію листа до управління охорони об'єтів культурної спадщини Одеської міської ради № 01-13/4539 від 01.07.2008.
4.Висновок щодо впливу об'єкту, що проектується на умови інсоляції та збереження стійкості конструкцій супутніх об'єктів за адресою: м. Одеса, вул. Рішельєвська, 47.
5.Повідомити, чи узгоджувалися проектні рішення об'єкту будівництва за адресою: м. Одеса, вул. Рішельєвська, 47 з управлінням охорони об'єтів культурної спадщини Одеської міської ради.

З повагою,

Катерина

Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради, Одеська міська рада

3 Attachments

--
З повагою, Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини
Одеської міської ради

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]