Результати переврки держслужбовця на підставі ЗУ "Про очищення влади"

Олександр Анатолійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Відповідно до наказу голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 1038 від 19 серпня 2016 року Александрюка Олександра Георгійовича призначено на посаду начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.
Згідно біографії Александрюка Олександра Георгійовича він, в період з 2009 по 2014 рр, обіймав посаду заступника начальника головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області (копія біографії на звороті).
Згідно з вимогами Закону України “Про очищення влади” відносно осіб начальницького складу та осіб, які претендують на зайняття таких посад, проводиться відповідна перевірка.
Враховуючи викладене та керуючись положеннями Закону України “Про доступ до публічної інформації”, вимагаю у строк не пізніше п’яти робочих днів, з дня отримання цього запиту, направити на адресу: а/с 504, м..Чернівці, 58001, Україна, копію висновку про результати перевірки начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Александрюка Олександра Георгійовича.
Копію запитуваного документа необхідно оформити у відповідності до вимог пункту 5.27 ДСТУ 4163-2003.
Якщо Ви не володієте запитуваною інформацією, то, згідно вимог частини 3 статті 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, зобов’язані направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням мене про це. А у разі відмови або відстрочки в задоволенні запиту, необхідно виконати вимоги частин 4, 5, 6 та 7 статті 22 згаданого Закону.
Запитувану інформацію також необхідно направити засобами електронного зв’язку на адресу: [email address]

З повагою,

Олександр Анатолійович